W jaki sposób wybrać ubrania dla Pary Młodej?

Ocena: 0.00/0

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać jak królowa balu. Nie ma miejsca na niedociągnięcia, dlatego makijaż, fryzura i suknia muszą być przygotowane już o wiele wcześniej. Dobór idealnej sukienki trwa bardzo długo, a oprócz tego należy zostawić trochę czasu na przeróbki krawieckie, kiedy okaże się, że nie leży ona perfekcyjnie. Co musisz wiedzieć przed wyborem sukni?

Suknia ślubna marzeń – czym kierować się podczas wyboru?

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest sporo. Niełatwo jest w związku z tym odnaleźć elegancką, a zarazem wygodną oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to również toffi, delikatna szarość oraz śmietankowy i delikatny róż. W rzeczywistości wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najlepiej. Biel jedwab – lekki kolor, przeważnie wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, Panna Młoda musi go dopasować do swojej sylwetki.

W jaki sposób wybrać welon pasujący do sukni ślubnej?

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Na pewno zróbmy to wtedy, gdy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon krótszy albo tylko subtelna dekoracja do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich albo spiętych w kok. Długi zaś najbardziej może być dodatkiem do sukienki prostej bądź typu rybka. Atrakcyjne są też wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to również bardzo dobry wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Czym kierować się przy wyborze ubioru na swój ślub?

Pamiętaj, że liczy się to, jak Ty się czujesz. Możesz wziąć pod uwagę opinie bliskich lub utarte schematy, jednak jeśli Ty nie będziesz patrzyła w lustro z zachwytem, nie będziesz zadowolona. Poza tym musi być też w miarę możliwości komfortowa, ponieważ musisz w niej spędzić wiele godzin. Doskonała suknia to taka, która podoba się Tobie, a oprócz tego jest wygodna. Pamiętaj o tym, wybierając suknię.

Informacje:
Oceń Artykuł:
Tagi Artykułu:

1Komentarze

wilkgenowefa

Najważniejsze jest to by dobrze się w tych strojach czuć.

2022-04-21